close
تبلیغات در اینترنت
نشست ها
loading...

سی امین جشنواره فیلم فجر

نشست ها

جت هیتر

 

سیستم های گرمایشی تولید شده در گروه صنعتی صبا هواساز در مدل های هیتر،  جت هیتر ،هیتر کابینتی،یونیت هیتر، هیتر موشکی ، کوره هوای گرم و بخاری صنعتی ساخته و به بازار عرضه می شوند

سایر محصولات صبا هواساز : رطوبت ساز , مه ساز , مه پاش , باکس فیلتر , هود موضعی

فن سانتریفیوژ , هیتر موشکی , کولر صنعتی , جت هیتر , هواکش مرغداری , هواکش سیرکوله , جت فن , کمپوست قارچ  کمپوست ملارد , خاک پوششی , کولر صنعتی , هواکش صنعتی , هواکش مرغداری , ایرواشر

 

 

 

 

گزارش نشست فیلم «من همسرش هستم»

http://fajrfestival.rozup.in/Pictures/0123/articles_4052.jpg


به نقل از ستاد خبری سیامین جشنواره فیلم فجر، کارگردان فیلم سینمایی «من همسرش هستم» در خصوص نقاط ضعف فیلم که منتقد نشست به فیلم نامه مربوط دانست، گفت: موضوعاتی که منتقدان ضعف فیلم نامه دانستهاند، بر اساس خواسته و نظر من بوده و ضعف فیلمنامهای نیست.

نشست خبری فیلم سینمایی «من همسرش هستم» با حضور مصطفی شایسته (کارگردان)، مصطفی زمانی (بازیگر)، نازنین مفخم (تدوینگر)، نازنین لیقوانی (نویسنده)، سارا سمیعی (طراح صحنه و لباس)، آنتونیا شرکا (منتقد) و محمود گبرلو (مجری کارشناس) در سالن سعدی برج میلاد برگزار شد.

محمدرضا بازديد : 245 چهارشنبه 19 بهمن 1390 زمان : 18:2 نظرات ()

گزارش نشست فيلم «پل چوبي» در برج ميلاد

http://fajrfestival.rozup.in/Pictures/1111/pole_chobi2.jpg


مهدي كرم‌پور: شانس آوردم كه بازيگران خوبی در «پل چوبی» بازي كردند
كارگردان فيلم «پل چوبي» در نشست پرسش و پاسخ اين فيلم گفت: هر فيلمنامه‌اي نياز به بازيگر دارد و من اين شانس را داشتم كه بتوانم از بازيگران خوب براي كاراكترهايم استفاده كنم

به گزارش ستاد خبري سي‌امين جشنواره فيلم فجر، نشست پرسش و پاسخ فيلم «پل چوبي» با حضور مهدي كرم‌پور كارگردان، خسرو نقيبي فيلمنامه نويس، مهناز افشار، بهرام رادان و برزو ارجمند بازيگران، كارن همايون‌فر آهنگساز و علي سرتيپي تهيه كننده سه شنبه 18 بهمن ماه در سالن سعدي مركز همايش‌هاي برج ميلاد برگزار شد.

محمدرضا بازديد : 230 سه شنبه 18 بهمن 1390 زمان : 20:18 نظرات ()

گزارش نشست «چک» در برج میلاد

http://fajrfestival.rozup.in/Pictures/1111/check.JPG


کاظم راست گفتار گفت: با توجه به این که سه مسئولیت اصلی فیلم برعهده من است، تمام ایرادات و مشکلات این فیلم نیز به من برمی گردد. باید اعتراف کنم که ریتم خوب تا قبل از سکانس نماز جمعه وجود دارد اما بعد از آن فیلم دچار افت ریتم و کندی می‌شود.
پنجمین نشست از پنجمین روز برگزاری جشنواره فیلم فجر متعلق به فیلم «چک» ساخته کاظم راست گفتار کارگردان، تهیه کننده و فیلمنامه نویس این فیلم بود که با حضور بازیگران فیلم مریم سعادت، مژگان بیات، شاهرخ استخری و آرش برومند صدابردار فیلم برگزار شد.
در این جلسه که محمود گبرلو  به عنوان مجری کارشناس و علی اصغر کشانی منتقد حاضر بودند، کاظم راست گفتار در آغاز متنی را قرائت کرد به این مضمون: «و من روزی کلنگی بر دوش خواهم گذاشت و جلد همه کتاب های جهان را پاره خواهم کرد. بر روی تیتراژ همه فیلم های جهان شوی شهرام صولتی ضبط خواهم کرد.

محمدرضا بازديد : 215 سه شنبه 18 بهمن 1390 زمان : 12:12 نظرات ()

گزارش نشست خبری فیلم «آمین خواهیم گفت»

http://fajrfestival.rozup.in/Pictures/1111/articles_4044.jpg


نشست خبری فیلم سینمایی «آمین خواهیم گفت» در شامگاه پنجمین روز از سی‌امین دوره جشنواره فیلم فجر برگزار شد. این نشست با حضور سامان سالور (کارگردان)، امیر سید زاده (تهیه کننده)، حسن زاهدی (صدا بردار) و بازیگران فیلم، فرزاد حسنی، علیرضا مهران و آزاده زارعی در سالن سعدی مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد.
در این نشست مازیار فکری ارشاد به عنوان منتقد به تحلیل فیلم «آمین خواهیم گفت» پرداخت.
سامان سالور در ابتدا درباره شکل گیری فیلمنامه گفت: "چند ماه پس از «سیزده 59»، برادرم ساسان سالور طرح اولیه «آمین خواهیم گفت» را به دستم داد. بعد از آن با توجه به آشنایی قبلی با منطقه کار نوشتن فیلمنامه شروع شد. این فیلم در زمستان سال 89 طی 55 جلسه فیلمبرداری ساخته شد".

محمدرضا بازديد : 188 سه شنبه 18 بهمن 1390 زمان : 11:57 نظرات ()

گزارش نشست خبری فیلم «يكی ميخواد باهات حرف بزنه»

به نقل از ستاد خبري سيامين جشنواره بينالمللي فيلم فجر، نشست پرسش و پاسخ فيلم «يكي ميخواد باهات حرف بزنه» با حضور منوچهر هادي كارگردان، فرشته مهديزاده تهيهكننده، آنا نعمتي، يكتا ناصر و هانيه غلامي بازيگران و بدون حضور منتقد دوشنبه 17 بهمن ماه در سالن سعدي برج ميلاد برگزار شد.
در ابتداي اين نشست مهديزاده با اشاره به تجربه خوب همكاري با هادي گفت: بسيار خوشحالم كه به عنوان يك زن توانستم روي پاي خودم بايستم و فيلم شريفي را با كمك آقاي هادي بسازيم.


http://fajrfestival.rozup.in/Pictures/1111/articles_4042.jpg

محمدرضا بازديد : 180 سه شنبه 18 بهمن 1390 زمان : 0:53 نظرات ()

گزارش نشست خبری فیلم «پذیرایی ساده»

http://fajrfestival.rozup.in/Pictures/44556/articles_4028.jpg


اولین جلسه مطبوعاتی روز چهارم جشنواره در برج میلاد، با حضور کارگردان (و نویسنده مشترک) فیلم «پذیرایی ساده» مانی حقیقی و دیگر عوامل فیلم برگزار شد.
ترانه علیدوستی بازیگر، هومن بهمنش فیلمبردار، و امیر رضا کوهستانی نویسنده فیلمنامه در این جلسه در مقابل اهالی رسانه قرار گرفتند. محمد باغبانی به عنوان منتقد نیز در نشست حاضر بود.
این جلسه با اجرای محمود گبرلو در میان ازدحام جمعیتی چشمگیر در سالن سعدی برج میلاد آغاز شد.
از تشویق حاضرین در سالن نمایش در پایان نمایش فیلم تا جو حاکم بر نشست همه چیز بیانگر رضایت درصد بالایی از تماشاگران از «پذیرایی ساده» بود.

محمدرضا بازديد : 170 یکشنبه 16 بهمن 1390 زمان : 16:50 نظرات ()

گزارش نشست «بی خداحافظی» در برج میلاد

http://fajrfestival.rozup.in/Pictures/44556/bikhodahafezi.jpg

رضا صادقی گفت: «بی خداحافظی» داستان زندگی رضا صادقی نیست. نخواستم که با این فیلم تبدیل به یک قدیس شوم.
به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، چهارمین نشست روز سوم برگزاری جشنواره برای فیلم «بی خداحافظی» ساخته احمد امینی برگزار شد.
این نشست با حضور عوامل فیلم، احمد امینی کارگردان فیلم، محمد نشاط تهیه کننده، سعید شاهسواری فیلمنامه نویس و بازیگران فیلم رضا صادقی، شقایق فراهانی و کوروش تهامی برگزار شد و محمود گبرلو مجری کارشناس جلسات به همراه رامتین شهبازی منتقد سینما به بررسی و تحلیل این فیلم پرداختند.
در ابتدای جلسه احمد امینی با اشاره به این که از آخرین اثر سینمایی‌اش «این زن حرف نمی زند» 9 سال می گذرد، گفت: در طول این مدت دور بودن از سینما، درگیر تلویزیون و سریال سازی بودم. متأسفانه تلویزیون مثل مردابی می ماند که آدم در آن گیر می‌افتد، من نیز به این مشکل دچار شدم تا این که دو سال پیش به پیشنهاد محمد نشاط به سینما بازگشتم و حاصل آن حالا در مقابل شما قرار گرفته است. وی در ادامه از دلیل پذیرفت چنین پروژه ای گفت: کلید اصلی حضورم موضوع ساخت فیلمی درباره یک هنرمند زنده بود که در ابتدا موافق‌اش نبودم اما زمانی که شعر «خدا را چه دیدی» رضا صادقی را شنیدم نظرم نسبت به انجام کار تغییر کرد.

محمدرضا بازديد : 139 یکشنبه 16 بهمن 1390 زمان : 14:22 نظرات ()

گزارش نشست «ضدگلوله» در برج میلاد

http://fajrfestival.rozup.in/Pictures/44556/zede_golole.jpg


آخرین نشست روز سوم برگزاری سی‌امین جشنواره فیلم فجر برای فیلم «ضدگلوله» ساخته مصطفی کیایی برگزار شد.
به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، این نشست پس از استقبال قابل توجه اهالی رسانه، با حضور عوامل فیلم، مصطفی کیایی کارگردان فیلم، رضا رخشان تهیه کننده و بازیگران فیلم مهدی هاشمی و ژاله صامتی برگزار شد و محمود گبرلو مجری کارشناس جلسات به همراه علی علایی منتقد سینما و رئیس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی به بررسی و تحلیل این فیلم پرداختند.
«مهدی هاشمی» در این نشست با اشاره به این که وقتی فیلمنامه «ضدگلوله» را خواندم به این نتیجه رسیدم که در یک فیلم خوب بازی خواهم کرد، اظهار داشت: «ضدگلوله» فیلمی بود که بازیگر را در بهترین میزانسن قرار می‌داد و حساسیت کارگردان آن روی نکات ریزی که اکثر فیلمسازان رعایت نمی‌کنند برای من جالب بود ضمن آن که این فیلم، با روحیه خوب، خوش خلقی و انبساط خاطر ساخته شد.

محمدرضا بازديد : 174 یکشنبه 16 بهمن 1390 زمان : 1:35 نظرات ()

گزارش نشست خبری فیلم «گشت ارشاد»

http://fajrfestival.rozup.in/Pictures/455/articles_4011.jpg


اولین کنفرانس مطبوعاتی روز دوم جشنواره با اجرا و کارشناسی محمود گبرلو برای فیلم «گشت ارشاد» برگزار شد.
در این جلسه نیما حسنی نسب به عنوان نماینده انجمن منتقدان حضور داشت. سعید سهیلی کارگردان فیلم، کاوه ایمانی تدوینگر، مهدی محمدیان نژاد نویسنده فیلم (بازنویس فیلمنامه) و نیوشا ضیغمی بازیگر فیلم  در این جلسه مقابل اهالی رسانه حاضر شدند ادامه............

محمدرضا بازديد : 174 جمعه 14 بهمن 1390 زمان : 19:45 نظرات ()

گزارش نشست خبری فیلم «یک سطر واقعیت»

http://fajrfestival.rozup.in/Pictures/455/articles_4003.jpg


نشست نقد و بررسی فیلم «یک سطر واقعیت» با حضور علی وزیریان کارگردان فیلم، جواد نوروزبیگی تهیه کننده، حسین یاری، مهراوه شریفی نیا و همایون ارشادی ازیگران فیلم و آهنگساز فیلم ستار اورکی برگزار شد.
مجری و کارشناس نشست محمود گبرلو بود و مازیار فکری ارشاد به عنوان منتقد در جلسه حاضر بود.
جلسه درحالی آغاز شد که از جو حاکم بر آن قابل حدس بود که حاضرین یعنی اهالی مطبوعات از فیلم ناراضی هستند و فیلم را محکوم به زیر سوال بردن هوش و شعور خود می دانستند.

محمدرضا بازديد : 156 جمعه 14 بهمن 1390 زمان : 14:4 نظرات ()

دومین نشست خبری دبیر جشنواره فیلم فجر - فایل pdf

http://fajrfestival.rozup.in/Pictures/003/8f7y4229.jpg

دومین نشست خبری سی‌امین جشنواره فیلم فجر صبح امروز 9 بهمن‌ماه با حضور «محمد خزاعی» دبیر جشنواره، «یزدان عشیری» مدیر روابط عمومی و «غلامرضا منتظمی» مشاور امور بین‌الملل معاونت سینمایی و دبیر کنفرانس هالیوودیسم و سینما و جمع کثیری از اهالی رسانه در مجتمع فرهنگی اسوه برگزار شد.

محمدرضا بازديد : 136 دوشنبه 10 بهمن 1390 زمان : 1:28 نظرات ()

نشست خبری دبیر جشنواره فیلم فجر/4

http://fajrfestival.rozup.in/Pictures/003/13901109000288_PhotoA.jpg
«محمد خزاعی» دبیر سی‌امین جشنواره فیلم فجر در بخشی از سخنانش در دومین نشست خبری این جشنواره گفت: کنفرانس هالیوودیسم ۱۳ بهمن با حضور 250 تا 300 میهمان خارجی برگزار می‌شود. در این کنفرانس که دومین سال برگزاری خود را می‌گذراند نمایش فیلم‌های خاص و مراسم ویژه وجود دارد.   وی ادامه داد: در بخش بیداری اسلامی نیز 600 میهمان خارجی حضور خواهد داشت و جلسات آن از 16 بهمن ماه در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود. اسامی این میهمانان 12 بهمن اعلام می‌شود.   خزاعی در ادامه گفت: برای افتتاحیه فیلم فجر امسال برنامه خاصی تحت عنوان «در کوچه انقلاب» در تالار وحدت برگزار می‌کنیم.

محمدرضا بازديد : 182 یکشنبه 9 بهمن 1390 زمان : 17:37 نظرات ()

نشست خبری دبیر جشنواره فیلم فجر/3

http://fajrfestival.rozup.in/Pictures/003/2515313.jpg

«محمد خزاعی» دبیر سی‌امین جشنواره فیلم فجر در دومین نشست خبری این جشنواره به پرسش‌های اهالی رسانه پاسخ گفت.   وی در این نشست گفت: بازار فیلم جشنواره فیلم فجر یکی از بازارهای فیلم آسیاست که به همت آقای اسفندیاری پانزدهمین سال خود را برگزار می‌کند و دبیرهای فستیوال‌ها و فیلم‌سازان شاخص در این بازار فیلم حضور خواهند داشت. وی ادامه داد: در بخش مستند بلند جشنواره نیز با تنوع موضوعی و محتوایی بسیاری مواجه هستیم، افراد نام‌آشنای زیادی که در سینمای داستانی آثار شاخصی را ارائه دادند این بار در بخش مستند فیلم عرضه کردند. اما در مورد مخاطب سینمای مستند باید بگویم این بحثی کارشناسی است که نیاز به نشستی تخصصی دارد.

محمدرضا بازديد : 131 یکشنبه 9 بهمن 1390 زمان : 16:23 نظرات ()

نشست خبری دبیر جشنواره فیلم فجر/2

http://fajrfestival.rozup.in/Pictures/003/13901109000287_PhotoA.jpg

محمد خزاعی در ادامه دومین نشست خبری سی‌امین جشنواره فیلم فجر به سؤالات خبرنگاران و اهالی رسانه پاسخ گفت.   * مشکل خانه سینما به هر حال حل می‌شود   وی درباره تعامل صنوف در جشنواره فجر امسال گفت: من از اول که آمدم گفتم تعامل و امروز نیز می‌گویم تعامل. صنوف بازوهای اجرایی سینمای ایران هستند و اگر در هیئت داوران، هیئت انتخاب و بقیه ترکیب‌های ستاد برگزاری جشنواره نگاهی کوتاهی داشته باشید خواهید دید که ترکیبی هستند که صنوف به ما معرفی کرده‌اند. حتی در بحث بزرگداشت‌ها نیز آقای داود رشیدی رئیس یک صنف است اما بحث بنده این است که ما در هیچ جایی افراط و تفریط نداشته باشیم. ادامه......

محمدرضا بازديد : 116 یکشنبه 9 بهمن 1390 زمان : 15:0 نظرات ()

نشست خبری دبیر جشنواره فیلم فجر/1

دومین نشست خبری سی‌امین جشنواره فیلم فجر صبح امروز 9 بهمن‌ماه با حضور «محمد خزاعی» دبیر جشنواره، یزدان عشیری مدیر روابط عمومی و علامرضا منتظمی مشاور امور بین‌الملل معاونت سینمایی و دبیر کنفرانس هالیوودیسم و سینما و جمع کثیری از اهالی رسانه در مجتمع فرهنگی اسوه برگزار شد. 

http://fajrfestival.rozup.in/Pictures/003/13901109000286_PhotoA.jpg

بنابراین گزارش در ابتدای این نشست آنونس سی‌امین جشنواره فیلم فجر برای اولین بار به نمایش درآمد. محمد خزاعی در ابتدای سخنانش ضمن تبریک به اهالی سینما و رسانه برای نزدیک شدن به 12 بهمن، گفت: 12 بهمن‌ماه سال جاری ساعت 18:30 سال تحویل سینماگران ایرانی خواهد بود. امسال جشنواره فیلم فجر شامل بخش‌های مختلفی خواهد بود. در بخش اصلی سودای سیمرغ 32 فیلم، در بخش نگاه نو 22 فیلم، در بخش آیینه سینمای ایران 17 فیلم و به صورت کلی در بخش فیلم‌های ایرانی 71 فیلم حضور دارند. ادامه..............


محمدرضا بازديد : 128 یکشنبه 9 بهمن 1390 زمان : 14:55 نظرات ()
آرشيو
  • 1390

  • بک لینک بک لینک